درباره ما

دربارۀ شرکت آریان رسانه پارس

شرکت آریان رسانه پارس در سال 1385 با شماره ثبت 271054 توسط چند تن از متخصصان و نخبگان صنعت IT به منظور گسترش خدمات در حوزه فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات، اینترنت و تجارت الکترونیک تأسیس شد. این شرکت در سال 1386 مجوز تأمین و توزیع اینترنت (ISDP) را با شماره 104-16-12 از سازمان تنظیم و مقررات و ارتباطات رادیویی و وزارت ارتباطات و فنآوری اطلاعات کسب کرد. 

مدیران شرکت از زمان تأسیس با راه‌اندازی و گسترش شبکۀ خود در تهران بستر بسیار مناسبی برای ارائۀ خدمات به مشتریان خود فراهم آورده‌اند. به‌گونه‌ای که در سال 1387 با راه‌اندازی مرکز داده‌ها (Data Center) از جدیدترین فناوری موجود از شرکت‌های HP ، APC ، Cisco ،   Juniper ، Brocade  ،Citrix  و... بهره‌گرفتند تا بالاترین استاندارد ارائۀ کیفیتِ تجربه (QOE)، ارائۀ کیفیتِ خدمات (QOS)،  پایداری (Stability)  و محافظت (Protection)  را برای مشتریان خود به ارمغان آورند.

همچنین این شرکت با گردآوری چند تن از برترین‌های صنعت IT  در حوزه‌ بازاریابی، فروش، هستۀ مرکزی شبکه فنی و نیز گروه پر قدرت نصب و راه‌اندازی تجهیزات و شبکه‌های بی سیم، خدمات مؤثری را در این حوزه به مشتریان خود در کشور ارائه کرده است.

 

توانمندی‌های فنی شرکت آریان رسانه پارس

 1. پهنای باند اختصاصی  (Dedicated Bandwidth)  
 2. اینترنت پرسرعت SKYDSL
 3. اینترنت پرسرعت+ 2 ADSL                                  
 4. اینترنت پر سرعت برای برج‌ها و مجتمع‌ها  (ADSL – WiFi - Wired)
 5. سرویس مرکز داده  (Data Center)
 6. میزبانی سرور و اشتراک فضا در رک (Co-Location)
 7. اجارۀ سرور اختصاصی (Dedicated Server)
 8. اجارۀ سرور خصوصی مجازی (VPS)
 9. شبکه‌های خصوصی مجازی (VPN)
 10. طراحی، اجرا و پیاده سازی شبکه‌های محلی، اتاق سرور، دیتا سنتر
 11. اینترنت هوشمند  (IN)